StylingPark sanal mağaza kullanıcı hesabı oluşturmanın birçok faydası var. - Hızlı ve kolay sipariş için bilgilerinizi kaydeder. - StylingPark sanal mağazanın sunmuş olduğu özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. - Etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz. - Sipariş geçmişinize bakabilirsiniz. - Tüm teslimat adres bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.
Üyeliğinizi iptal etmek için [email protected] adresinden  üyeliğinizi iptal etmek istediğinizi bildirerek üyelik iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Şifrenizi unuttuğunuz ya da bilmediğiniz durumlarda, giriş sayfasında bulunan "Şifremi Unuttum" butonuna tıklamanız ve sistemimize üye olduğunuz e-posta adresinizi açılan sayfadaki kutuya yazmanız yeterlidir. StylingPark tarafından e-posta hesabınıza gönderilen ilgili e-posta'daki adımları izleyerek yeni şifrenizi yaratabilirsiniz.,
Üye girişi yaptıktan sonra Anasayfada sağ üstte "Hesabım" sekmesine tıklayarak üyelik bilgilerinizi güncelleyebileceğiniz sayfaya ulaşabilirsiniz. Üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve güncel olması size ulaşabilmemiz için önemlidir.