• Kargo Ücretiniz Ne Kadar ?

Sitemiz üzerinden verilen siparişlerde kargo ücreti 20 TL olup, kapıda ödeme seçeneğini seçtiğinizde 15 TL tahsilat bedeli alınmaktadır.Sipariş sırasında bu tutar faturanıza yansıtılmaktadır.

  • Satın AldığımÜrün Ne Zaman Kargoya Verilir ?

Siparişiniz sisteme '' ONAYLANDI'' olarak düştükten sonra en erken 1, en geç 6 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Pazar günleri ve resmi tatil günleri hariçtir.

  • Kapıda Ödeme İle Yaptığım Sipariş İptal Görünüyor, Ne Yapmalıyım ?

Kapıda ödeme ile alışveriş yapılması durumunda iletişim bilgilerinizi ad, soyad, telefon numarası, açık adres(mahalle, cadde, sokak, kapı no, daire no, il, ilçe varsa şirket ismi) şeklinde girmeniz gerekmektedir. İletişim bilgilerinde eksik/yanlış olan siparişler iptal edilir.Bilgileri eksik olan müşterilere ürün gönderimi gerçekleştirilmez. Bütün iletişim bilgilerinizi güncelleyerek tekrardan sipariş oluşturabilirsiniz.

  •  Siparişim Hangi Saatlerde Teslim Edilecek ?

Siparişiniz Aras Kargo tarafından 08:30-17:30 olan mesai saatleri içerisinde belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.Hafta sonu kargo teslimatı yapılmamaktadır, bu saatler hafta içi yapılan teslimatlar için geçerlidir.

  • Siparişimin Teslimat Adresini Nasıl Değiştirebilirim ?

Siparişiniz faturalanıp kargoya verildikten sonra adresinizde bir değişiklik yapamıyoruz. Aras kargodan cep telefonunuza SMS olarak takip kodunuz geldikten sonra, yeni adresinizi Aras kargoyu arayıp, onlara bildirerek değiştirebilirsiniz.

  • Kargo Teslimat Adresinde Beni Bulamazlarsa Ne Olur ? 

Kargo firması siparişinizi belirtmiş olduğunuz adrese teslim eder. Adresinizde bulunmamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinize dair not bırakır. Üç gün içerisinde paketinizi şubeden almamanız durumunda siparişiniz bize geri döner. Siparişiniz için kredi kartlı ödeme yaptıysanız whatsapp hattından sizinle iletişime geçilecektir. Kapıda nakit ödeme yaptıysanız siparişiniz otomatik olarak iptal edilecektir.

  • Faturayı Neden Paketin Üzerinde Gönderiyorsunuz ? 

Yasal olarak siparişinize ait faturayı paket üzerinde gönderme ve isim soyisim yazma zorunluluğu bulunmaktadır.

  • Yurtdışına Teslimatınız Var Mı ?

Şu an sadece Türkiye sınırları içerisinde teslimatımız bulunmaktadır.

dolapcini.com  üzerinden satın alınan tüm ürünler, en geç 4 iş günü sonra Aras Kargoya verilmektedir.dolapcini.com satışını yaptığı tüm ürünleri Aras Kargo ile müşterisine ulaştırmaktadır. Kargo ile gönderilen siparişler mesafeye göre 1-6 iş gününde alıcısına teslim edilmektedir. Aksi durumlarda; hava muhalefeti, kargo şirketinden kaynaklanan sorunlar vb. nedenlerle ürün teslimatında gecikme yaşanabilir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR