İADE VE DEĞİŞİMLER

• Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Aldığınız ürünlerden herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız 14 gün içinde iade edebilir ya da değişim yapabilirsiniz. Bunun için [email protected] adresine konu ile iligli bir mail atmanız olacaktır.

Önemli Bilgiler:

- İade etmek istediğiniz ürünleri orijinal ambalajında, hasarsız, etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış olarak  paketleyip göndermeniz gerekmektedir.

- Ürününüzün iade koşullarına uygunluğu tarafımızca kontrol edildikten sonra iade işleminin durumu size email ile iletilir. Emailinize gönderilen onay mesajından itibaren 3-5 iş günü içinde iade ya da değişim işleminiz tamamlanır.

- İade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize kargo ile geri gönderilir.

Önemli Bilgiler:

• Aldığım ürün hasarlı / kusurlu çıktı. Ne yapmalıyım?

Eğer dolapcini.com sitesinden aldığınız ürün hasarlı veya kusurlu ise 14 gün içinde iade edebilir, paranızı geri alabilirsiniz. Konu ile ilgili olarak [email protected] adresine mail atarak iade işlemini tamamlayabilirsiniz.

• Gelen ürünler ile verdiğim sipariş aynı değil. Ne yapmalıyım?

Bu durumda [email protected] adresine konu ile ilgili bir mail göndermeniz gerekmektedir. Müşteri hizmetlerimiz konu ile ilgili olarak tarafınıza gerekli bilgi dönüşünü en kısa zamanda sağlayacaktır.

Keyfi alışverişlerin ve mağduriyetlerin önlenmesi adına iade işlemlerinde kargo ücreti alıcıya aittir

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR