Moda Sitesi

DolapCini, Yeni Sezon Ürünleri En Uygun Fiyat Politikası ile Siz Değerli Müşterilerimize Sunmayı İlke Edinmiş, Sürekli Yenilenen ve Güncellenen Bir Moda Sayfasıdır.

Tarzını Keşfet

 2018 Yılından Beri Sektöründe Başarılı İşlere İmza atan Firmamız, sunduğu alışveriş deneyimiyle gardırobunuzu en yeni moda trendlerine göre yenilemenizi sağlıyor. Size özel stil önerileriyle kendinizi ve stilinizi keşfetmenize yardım ediyor.

Akıllı Alışveriş

dolapcini.com da tüm yaptığınız alışverişle zamandan tasarruf eder ve istediğiniz ürüne kolayca  ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnniyeti

  DolapCini  Olarak %100 Müşteri Memnuniyetini İlke EdinmişBir Firmayız ve bütün çalışanlarımızın en önemli hedefi üyelerinin mutluluğunu sağlamaktır. Şirketimiz Uzman Ekibi İle güncel modayı yakından takip eder ve size ulaştırmak için özenle çalışır. Üyelerinin geri bildirimlerini her zaman dikkate alır.

Güvenli Alışveriş

Ayrıcalıklı alışveriş keyfini aynı zamanda kolay ve güvenli hale getirmek için dolapcini.com, en iyi teknolojiyi ve en güvenli online alışveriş sistemini kullanır. SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı olan EV SSL Yeşil Adres Çubuğu sertifikasına sahiptir ve kredi kartı ile bu sistem dahilinde alışveriş yapılır. Ayrıca ürünleri kolaylıkla  değişim yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR