Doğru Aksesuar Seçimi

Doğru Aksesuar Seçimi
Kadınlar elbise seçimi yaptıktan sonra doğru takı ve aksesuar seçiminde dikkat etmeleri gereken bazı noktalar şunlar olabilir:
Renk uyumu: Elbisenin rengi ile takıların ve aksesuarların rengi arasında uyumlu olmalıdır. Örneğin, siyah bir elbise ile altın takılar daha uygun olabilirken, beyaz bir elbise ile gümüş takılar daha uygun olabilir.
Desen uyumu: Elbisenin desenleri ile takıların ve aksesuarların desenleri arasında uyumlu olmalıdır. Örneğin, kareli bir elbise ile daire şeklinde takılar uyumlu olmayabilir.
Ölçek: Elbiseye göre takıların ve aksesuarların ölçeği uygun olmalıdır. Örneğin, minik bir elbise ile devasa bir kolye uygun olmayabilir.
Kişiye uygunluk: Kişinin yüz şekli, boyu ve vücut tipine uygun takılar ve aksesuarlar seçmelidir. Örneğin, uzun boylu bir kişi için uzun kolyeler daha uygun olabilirken, kısa boylu bir kişi için kısa kolyeler daha uygun olabilir.
Fonksiyonellik: Aksesuarların fonksiyonel olmasına dikkat etmeli, örneğin elbise ile uyumlu bir çanta veya ayakkabı seçmeli.
Kişisel zevk: Son olarak, takıların ve aksesuarların kişinin kişisel zevkine uygun olmasına dikkat etmeli. Örneğin, kişinin hoşlandığı takılar ve aksesuarlar seçmeli.


Etiketler: dolapcini blog
Ocak 22, 2023
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR